بنیاد نخبگان بوشهر از دانشجویان مستعد تحصیلی حمایت می کند

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، بنیاد نخبگان استان بوشهر برای سال تحصیلی 1400-1399 قرار است با ارائه تسهیلات دانشجویی از دانشجویان مستعد تحصیلی حمایت کند.

بنیاد نخبگان بوشهر از دانشجویان مستعد تحصیلی حمایت می کند

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ آوای چکاوک، بنیاد ملی نخبگالن استان بوشهر بر اساس آیین نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، در سال تحصیلی 1400-1399 اعتبار ها و تسهیلاتی را به دانشجویان مستعد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اعطا می کند.

دانشجویان هر یک از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور که واجد شرایط در شیوه نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی در سال تحصیلی 1400-1399 هستند، می توانند درخواست خود را از طریق سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی sina.bmn.ir ثبت کنند.

قرآیند ثبت نام آن دسته از متقاضیانی که در حال حاضر دانشجو هستند، از 20 خرداد 99 آغاز می شود و دانشجویان باید اطلاعات خود را به همره تصاویر و مدارک مربوطه در سامانه سینا بارگذاری و یا به روز رسانی کنند. متقاضیان حداکثر تا 20 تیر (غیرقابل تمدید) فرصت دارند گزینه درخواست بررسی پرونده برای بهره مندی از پشتیبانی های دانشجویی را در بخش ثبت درخواست های سامانه انتخاب کنند.

با توجه به شرایط پیش آمده (شیوع ویروس کووید 19) و تعلیق فعالیت های حضوری دانشگاه ها، آخرین معدل متقاضیان، میانگین نمرات تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 در نظر گرفته شده است.

بنیاد ملی نخبگان پس از بررسی درخواست ها و بر اساس ظرفیت سالیانه، نتیجه اولیه پذیرش متقاضیانی که بالاترین امتیاز از مجموعه فعالیت های علمی، پژوهشی و فناورانه در مقایسه با سایر افراد کسب کرده اند را اعلام خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بنیاد نخبگان بوشهر از دانشجویان مستعد تحصیلی حمایت می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنیاد نخبگان بوشهر از دانشجویان مستعد تحصیلی حمایت می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید