خبرنگاران وزیر کشور فرمانداران 6 شهرستان تازه تاسیس فارس را منصوب کرد

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، شیراز-خبرنگاران- عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در احکامی جداگانه به پیشنهاد استاندار فارس، فرمانداران 6 شهرستان تازه تاسیس استان فارس را منصوب کرد.

خبرنگاران وزیر کشور فرمانداران 6 شهرستان تازه تاسیس فارس را منصوب کرد

براساس حکم وزیر کشور مجید غلام پور به عنوان فرماندار شهرستان بختگان، علی اصغر علی پور به عنوان فرماندار شهرستان اوز، علی علی زاده به عنوان فرماندار شهرستان کوه چنار، اسفندیار احمدی منش به عنوان فرماندار شهرستان زرقان، ابراهیم رحیمی به عنوان فرماندار شهرستان سرچهان و کیامرث همتی نفر به عنوان فرماندار شهرستان بیضا منصوب شده اند.

در حکم رحمانی فضلی خطاب به این فرمانداران آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیروز باشید.

هیات دولت دهم مهر 1398 با تشکیل هفت شهرستان جدید و ارتقای فرمانداری شهرستان های مرودشت و کازرون به فرمانداری ویژه موافقت کرد که این مصوبه دوشنبه 15 مهر 98 از سوی معاون اول رئیس جمهوری برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ شد.

براساس تصمیم هیات دولت بخش های زرقان، بیضا، اوز، سرچهان، خفر، آباده طشک و قائمیه به شهرستان ارتقا یافتند و نام آباده طشک به بختگان و همچنین قائمیه نیز به کوه چنار تغییر یافت.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران وزیر کشور فرمانداران 6 شهرستان تازه تاسیس فارس را منصوب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وزیر کشور فرمانداران 6 شهرستان تازه تاسیس فارس را منصوب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید