انتظارم از این استقلال بالاست، فکری در این مقطع بهترین گزینه بود

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی یکی از مهم ترین تصمیمات هیات مدیره استقلال در سال 99 بود تا آبی ها بعد از پشت سر گذاشتن دورانی سخت، تیم شان را به مردی بسپارند که رکورددار تعداد بازی در تاریخ این باشگاه است.

انتظارم از این استقلال بالاست، فکری در این مقطع بهترین گزینه بود

در مورد اتفاقات و رفت و آمدهای اخیر باشگاه استقلال ایوب اصغرخانی به وبلاگ آوای چکاوک گفت: فکری مربی کوچکی نیست. او بیشتر از 10 سال است کار مربیگری می نماید و پله های ترقی در این بخش را یکی بعد از دیگری طی نموده است. او یک شبه سرمربی استقلال نشد و با عقبه خوبی این مسئولیت را پذیرفت. فکری هم به عنوان بازیکن عقبه خوبی در استقلال دارد و هم در کار مربیگری به پشتوانه خوبی رسیده است.

وی افزود: با شرایطی که پیش آمد فکری یک انتخاب خوب به حساب می آید و برای همین است که انتظار از او بالا می رود.

اصغرخانی در مورد اعضای کادر فنی آبی پوشان گفت: مگر می توان گفت صمد مرفاوی مربی کمی است؟ مگر می توان گفت دین محمدی تجربه کمی برای این کار دارد؟ مگر از نام آرش برهانی به راحتی می توان گذشت؟ حتی سرپرست تیم هم که مظلومی باشد یک مرد فنی و بسیار باتجربه است و به موقع لزوم حتی از رهنمودها و پیشنهادات او هم می توان استفاده کرد.

مربی تیم های پایه آبی پوشان تاکید نمود: باید لیگ بیستم لیگ خوبی برای استقلال باشد و فصلی باشد که با قهرمانی این تیم به انتها برسد. محمود فکری کاریزما و تجربه لازم را برای راهنمایی این تیم دارد و باید از آن استفاده کند.

اصغرخانی بیان داشت: یکی از معضلاتی که در سال های گذشته در این تیم بروز کرد و مانع از نتیجه گیری شد، پدیده بازیکن سالاری بود. متاسفانه سالهاست در استقلال بازیکن سالاری رواج دارد و امیدوارم فکری بتواند با کاریزمای بالایی که دارد بازیکن سالاری را از بین ببرد. استقلال نامی عظیم و بسیار عظیم تر از نام افراد است. هیچ بازیکنی نمی تواند خودش را عظیم تر از استقلال بداند و این وظیفه مهم بر عهده فکری و تیم فنی اش است تا از همین روز اول با بازیکن سالاری برخورد نموده و ریشه آن را در استقلال بخشکاند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انتظارم از این استقلال بالاست، فکری در این مقطع بهترین گزینه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتظارم از این استقلال بالاست، فکری در این مقطع بهترین گزینه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید