(تصاویر) جزئیات حادثه واژگونی تانکر سوخت در جاجرود

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، سرهنگ سیاوش محبی رئیس پلیس راه استان تهران درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت 7 و 12 دقیقه صبح امروز (دهم خرداد ماه) خبر واژگونی یک دستگاه تریلر تانکردار در محور تهران به سمت رودهن روی پل جاجرود در شهرستان پردیس به ماموران پلیس راه اعلام شد.

(تصاویر) جزئیات حادثه واژگونی تانکر سوخت در جاجرود

وی اضافه نمود: ماموران بلافاصله در محل حاضر و مشاهده کردند یک دستگاه تریلر تانکردار به دلیل دلایل نامعلوم واژگون و پس از جاری شدن سوخت آن در جاده دچار حریق شده است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محبی با بیان اینکه با کوشش ماموران آتش نشانی و گروه های امداد و نجات، آتش پس از چند دقیقه مهار شد ادامه داد: در این حادثه راننده خودرو در کابین محبوس و جان خود را از دست می دهد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه بر اثر این حادثه ترافیک زیادی ایجاد شد، اظهار داشت: پل جاجرود در جاده قدیم پردیس به علت حریق و آسیب وارده مسدود و محور جایگزین برای رانندگان آزاد راه تهران پردیس اعلام شده است.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران در سرانجام با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه به فرد دیگری آسیب نرسیده است، اضافه نمود: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام نموده اند.

منبع: فرارو

به "(تصاویر) جزئیات حادثه واژگونی تانکر سوخت در جاجرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) جزئیات حادثه واژگونی تانکر سوخت در جاجرود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید