در دادگاه امروز مرتضوی و روح الامینی چه گذشت؟

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، وکیل روح الامینی درباره جزئیات دادگاه امروز موکل خود و سعید مرتضوی توضیحاتی داد.

در دادگاه امروز مرتضوی و روح الامینی چه گذشت؟

به گزارش باشگاه وبلاگ آوای چکاوک، میر مجید طاهری وکیل روح الامینی با اشاره به برگزاری جلسه دادگاه امروز میان موکلش و سعید مرتضوی اظهار کرد: امروز صبح جلسه دادگاه موکل من و آقای مرتضوی در شعبه 8 دادگاه کیفری یک به دلیل اعاده دادرسی آقای مرتضوی برگزار گردید.

وکیل روح الامینی ادامه داد: ما در جریان این جلسه نبودیم و مرتضوی به دلیل پرونده بازداشت غیرقانونی که حکم انفصال برایش صادر شده بود، اعاده دادرسی را انجام داد و امروز جلسه دادگاه با حضور مرتضوی برگزار گردید.

طاهری با اشاره به جزئیات جلسه دادگاه امروز توضیح داد: در این جلسه همان مطالبی که قبلا گفته شده بود، بیان شد و موکل بنده و آقای مرتضوی به دفاع از خود پرداختند.

وی ادامه داد: اعاده دادرسی به استناد ماده 474 در اسفندماه سال گذشته به دیوان عالی کشور ارسال شده بود که همان موقع رئیس دیوان عالی کشور با این اعاده دادرسی موافقت نموده بود.

این وکیل دادگستری بیان نمود: پرونده باید به شعبه بیاید تا قاضی با توجه به آن بتواند حکم را صادر و جلسات دادگاه را برگزار کند، اما نمی دانم که جلسه بعدی تشکیل می گردد یا خیر، از همین رو باید منتظر جواب دادگاه ماند.

منبع: فرارو

به "در دادگاه امروز مرتضوی و روح الامینی چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در دادگاه امروز مرتضوی و روح الامینی چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید