سرمربی آنتورپ به سمت بیرانوند برگشت؛ اشتباه شده است!

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، یک فرصت برای علیرضا کافی بود تا خودش را نشان بدهد. هرچند در بازی با تاتنهام گاهی هیجانی می شد، گاهی خروج های ناموفق داشت و پرتاب دست هایش هم بیش از اندازه بود، ولی باز علی بیرو بود. آنقدر که خودش را صاف انداخت توی قلب هزاران طرفدار آنتورپی. آنقدر که وقتی سرمربی پس از بازی درباره اش نطق کرد و حرف هایی زد که به مذاق آن ها خوش نیامد، به پیج رسمی باشگاه حمله کردند و علیه آقای سرمربی موضع گرفتند.

سرمربی آنتورپ به سمت بیرانوند برگشت؛ اشتباه شده است!

بیرو آن شب دو گل خورد، اما ستاره بود. تیمش باخت، اما او مقصر نبود. با این حال به نظر می رسد که لکو دنبال یک مقصر می گشت و چه کسی بهتر ازعلیرضا. او مصاحبه نموده و گفته بود که به خاطر بازی دادن به دروازه بان ملی پوش ایران پشیمان است و نباید چنین کاری را انجام می داده است. البته لکو جوابش را هم خیلی زود گرفت. طرفداران آنتورپ ازاو پرسیده بودند که در روز پر اشتباه مدافعان چرا همه کاسه و کوزه ها را سر بیرانوند می شکند؟

پشیمانی دوباره آقای سرمربی

زیاد شدن اعتراض ها، ناراحتی علیرضا و انجام یک مصاحبه دیگر. اما چرا پس از چند روز؟ خبر ها خیلی زود می پیچد و ظاهرا این بار لکو حرف های تازه ای را به بیرانوند زده است. او خطاب به علیرضا گفته که هیج وقت درباره او این طور حرف نمی زند، چون یک مربی حرفه ای است و از حرف هایی که پس از بازی زده سوء برداشت شده است.

ترجمه اشتباه و ناراحتی از حمله طرفداران

لکو که احساس نموده بوده علیرضا از حرف هایی که زده ناراحت است یک دلیل دیگر هم برای اینکه دل بیرو را به دست بیاورد مطرح می نماید. اینکه حرف هایی که زده حاصل ترجمه اشتباه بوده است. لکو در صحبت هایی که با گلر یک تیم ملی ایران داشته از این گفته که شکست در فوتبال طبیعی است و همه بازیکنان برای بازی در آنتورپ به یک اندازه شانس دارند. در واقع مربی آنتورپ کوشش نموده روحیه بیرانوند را حفظ کند و سوتفاهم احتمالی را رفع کند.

بازگشت با روحیه علیرضا

علیرضا حالا روحیه اش خوب است. بعد از جلسه ای که با این مربی برگزار نموده با انگیزه بیشتری در تمرینات حاضر شده است. بیرانوند برخلاف اخباری که منتشر شده در شرایط روحی مناسبی به سر می برد و امید زیادی دارد تا دوباره در ترکیب تیمش قرار بگیرد و شانس خودنمایی داشته باشد. باید دید در هفته های آینده شرایط علیرضا در آنتورپ چگونه خواهد بود. آیا دوباره به او فرصت می رسد یا نه؟ احتمال اینکه در بازی های بعدی رقیب بیرانوند درون دروازه قرار بگیرد وجود دارد، ولی بیرانوند به خاطر صحبت های لکو به آینده امیدوار شده است.

لکو در صحبت هایی که با گلر یک تیم ملی ایران داشته از این گفته که شکست در فوتبال طبیعی است و همه بازیکنان برای بازی در آنتورپ به یک اندازه شانس دارند.

بیرو خودش را تحمیل می نماید

با توجه به اینکه بازی های جام حذفی و لیگ اروپا و البته لیگ بلژیک ادامه دارد و البته بیرانوند درخشش خوبی هم در برابر تاتنهام قدرتمند داشت او کماکان شانس تحمیل کردن خود را به لکو دارد. بیرانوند در چند ماه گذشته با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز ارتباط داشته و از آمادگی بدنی بالایی هم برخوردار است. گفته می گردد بیرانوند بعد از تمرین های روزانه آنتورپ، یک ساعت جداگانه همراه با مربی بدنساز و فیزیوتراپ تیم تعامل دارد تا شرایطش بهتر از گذشته گردد.

منبع: فرارو

به "سرمربی آنتورپ به سمت بیرانوند برگشت؛ اشتباه شده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی آنتورپ به سمت بیرانوند برگشت؛ اشتباه شده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید