طعنه پیروانی به استقلال، بار فنی تیمتان را بالا ببرید و باخت را توجیه نکنید!

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس با حضور تلفنی در برنامه تلویزیونی درباره اتفاقات بازی تیمش با سپاهان و استقلال شرح داد.

طعنه پیروانی به استقلال، بار فنی تیمتان را بالا ببرید و باخت را توجیه نکنید!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آوای چکاوک، افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس به صورت تلفنی در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و درباره اتفاقات دربی اظهار نظر کرد: ما اینجا همه چیز دیدیم، از بدو ورود و کارشناس و سکو دیدیم. من اول یک عذرخواهی از طرفداران عزیزمان داریم و شب مسابقه است و قرار نبود کسی از ما بیاید روی خط. ما باید تمرکزمان را بگذاریم روی مسائل فنی. اما دیدیم که یک طرفه رفته اند به قاضی.

از روی سکو به من توهین کردند

روز قبل به ما گفتند هر طرف 15 سهمیه دارد. اگر 5 نفر آوردند ما مقصر نیستیم. این را من نباید پاسخگو باشم. ما از آغاز که از تونل آمدیم، پشت نیمکت حریف تعدادشان خیلی بیشتر بود. از روی سکو به من، تیمم و سرمربی توهین کردند و من هم پاسخ دادم.

حرفشان قشنگ نیست

نه بیشتر نبودند، به اندازه بودند. اما این که می گویند ما کسی را نداشتیم، این قشنگ نیست. افراد ما، کسانی بودند که پروژه موزاییکی انجام دادند و با فاصله نشستند.

خیلی تحت فشار بودیم

من فکر میکنم دوستان یا اشتباه دیدند یا اشتباه متوجه شدند. آنها تشویق کردند و تیکه انداختند و من خودم هم معترض بودم و گفتم اگر اینطور باشد ما نمی اییم بازی کنیم. چون خیلی تحت فشار بودیم.

بار فنی تیمتان را بالا ببرید

قضاوت یک صحنه بود که با عکس دریافت و صحنه آهسته تشخیصش خیلی سخت بوده. البته تا ما حرف بزنیم بیانیه می دهند اما همانجا نیمکت تیم حریف هم معترض نشد. صحنه آهسته پا رفت روی پا و کارشناسان گفتند. اما بازی رفت یک پنالتی برای ما ندریافتد و یک اخراج هم بازیکن استقلال نشد. باید بار فنی را بالا ببریم. بازیکن حریف باید سه بازیکن حریف اخراج می شد، تک به تک ما گرفته نشد. باید منطقی فکر کنیم، بازی کردیم و ما بردیم.

می خواهید باخت را توجیه کنید

نمی دانم شادی گل عیسی را هرچه دیدیم چیزی در او ندیدیم. عیسی دفعه بعد گل زد اصلا نباید شادی کند. او بازیکن قوی است و حتما بازهم مقابل آن ها گلزنی خواهد نمود. این منطقی نیست، مسی و رونالدو و رونالدینیو و مولر و ژاوی هم این خوشحالی را کردند. ما سالهاست در ورزشیم و اینها باخت را توجیه می نمایند. آنها سالهاست برد نداشته اند و حالا به خوشحالی عیسی و تماشاگر و داور گیر داده اند. او اصلا به سمت نیمکت نبوده و رو به عکاسان بوده است. اینها فرار رو به جلو است، اگرچه آقای مددی قابل احترام است اما اتفاقات را بهم ربط می دهند.

چرا به اتفاقات استقلال واکنش نشان ندادید؟

چرا بازیکن استقلال که آن اتفاق در فرودگاه رخ داد، اتفاقی رخ نداد؟ همان روز که طرفدارانشان را زدند. یعنی این ها برای فدراسیون معین تکلیف می نمایند؟ ما دنبال این چیزها نیستیم و می رویم در زمین می بریم.

نگفتم او را نمی شناسم

من نگفتم او را نمی شناسم. من گفتم تدارکات نیست، من گفتم

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "طعنه پیروانی به استقلال، بار فنی تیمتان را بالا ببرید و باخت را توجیه نکنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه پیروانی به استقلال، بار فنی تیمتان را بالا ببرید و باخت را توجیه نکنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید