نیک سیرت: دیدار با ذوب آهن 6 امتیازی است، ماشین سازی شرایط خاصی دارد

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، گروه استان ها- مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: دیدار با ذوب آهن جدال تیم های پایین جدول و یک بازی 6 امتیازی است.

نیک سیرت: دیدار با ذوب آهن 6 امتیازی است، ماشین سازی شرایط خاصی دارد

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک از اصفهان، محمد نیک سیرت، مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش برابر ذوب آهن در هفته هفدهم لیگ برتر گفت: بازی فردا چون جدال تیم های پایین جدولی است سه امتیازی نیست بلکه 6 امتیازی است. این دیدار حساسیت خودش را دارد اما قاعده فنی آقای پاشازاده به عنوان سرمربی تیم این است که به جدول نگاه نمی کنیم و برای بازیکنان از نظر بدنی و روانی طوری برنامه ریزی می کنیم که زیاد به شرایط جدول و اینکه کدام تیم مقابل ما بازی می کند کاری نداریم.

وی افزود: تمرکز تیم بر اجرای برنامه های تاکتیکی سرمربی معطوف است و فردا تلاش می کنیم بازی خیلی خوبی برابر ذوب آهن ارائه دهیم.

مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز درباره مصدومان و محرومان تیمش گفت: 2 تا 3 بازیکن مصدوم داریم چون بدنسازی تیم از ابتدای فصل تا به امروز در شرایطی نبوده که بازیکنان در شرایط آرمانی و خوبی قرار بگیرند. بازیکنان وزنه نزده اند و بدن های آنها خیلی افت کرده است. ما هم نمی توانیم روی آنها زیاد فشار بیاوریم چون فاصله مسابقات نزدیک است و احتمال مصدومیت بازیکنان زیاد می شود اما کادر فنی و کادر پزشکی تیم زیر نظر پاشازاده تلاش می کنند بازیکنان مصدوم را نیز به شرایط ایده آل و شرایط مسابقات برسانند.

نیک سیرت درباره تغییر سرمربی ذوب آهن خاطرنشان کرد: مجتبی حسینی فوتبالیست خوبی بوده و مربی خوب، با دانش و خوش اخلاقی است و برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم.

وی خاطرنشان کرد: تیم ما شرایط خاصی دارد. تیم مدیریتی باشگاه شبانه روز تلاش می کنند تا شرایط تیم را به شرایط آرمانی و خوبی برسانند که از آنها تشکر می کنیم. امیدوارم بتوانیم جوابگوی انتظارات مردم خوب آذربایجان باشیم.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نیک سیرت: دیدار با ذوب آهن 6 امتیازی است، ماشین سازی شرایط خاصی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیک سیرت: دیدار با ذوب آهن 6 امتیازی است، ماشین سازی شرایط خاصی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید