پرداخت کمک هزینه 400 هزار تومانی برای خانواده های دارای 3 قلو

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، خبرنگارانر: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تاخیر در پرداخت کمک هزینه خانواده های دارای فرزند چند قلو گفت: مسئله ای در پرداخت به وجود آمده بود که با رفع این مشکل طی دو روز آینده این مبلغ به حساب خانواده های 3 قلو به بالا واریز می شود.

پرداخت کمک هزینه 400 هزار تومانی برای خانواده های دارای 3 قلو

به گزارش وبلاگ آوای چکاوکبه نقل از ایسنا، حبیب الله مسعودی فرید با اشاره به کمک های سازمان بهزیستی به خانواده های دارای فرزند چند قلو گفت: برای خانوادههای دارای 3 قلو از 400 هزار تومان به شکل ماهانه در کارت بانکی آنها واریز می شود.

وی با اشاره به اینکه بیش از 4100 خانوار دارای فرزندان سه قلو به بالا این کمک هزینه را دریافت می کنند، افزود: به جز خانواده های دارای فرزند چند قلو، ماهانه مبلغی به حساب خانواده های دارای فرزند دو قلو در سه دهک پایین درآمدی به شکل متمرکز واریز می شود.

وی با بیان این که این مبلغ براساس منابع و تصمیم گیری سازمان بهزیستی تا سن 7 سالگی به این بچه ها تعلق می گیرد، اظهار کرد: با این وجود پیگیر پیشنهاداتی به هیئت دولت برای افزایش این مدت زمان بودیم چراکه با ورود به مدرسه نیاز به حمایت بیشتری از این بچه ها وجود دارد. این حمایت فعلا تا سن قبل از دبستان است اما گر منابع تامین شود کمک های بیشتری خواهیم داشت.

معان امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به روش های ارتباط با بهزیستی در صورت بروز مشکل نیز گفت: بهترین روش تماس با روسای بهزیستی شهرستان ها است. همچنین مردم می توانند از طریق سامانه دیده بان یا شماره 1482 در صورت بروز مشکل تماس بگیرند تا کارشناسان پیگیری کنند و اگر لازم باشد آنها را ارجاع داده و پاسخ را به شکل مکتوب اطلاع می دهند.

منبع: اقتصادنیوز

به "پرداخت کمک هزینه 400 هزار تومانی برای خانواده های دارای 3 قلو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت کمک هزینه 400 هزار تومانی برای خانواده های دارای 3 قلو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید