ثبت نام طرح بینش مطهر در خراسان شمالی آغاز شد ، تربیت 400 اندیشه جو در 3 سال

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، دبیر پنجمین دوره طرح بینش مطهر در خراسان شمالی گفت: ثبت نام طرح بینش مطهر که یک طرح مطالعاتی، تربیت مربی و مدرس کشوری مبتنی بر نظام فکری و آثار شهید مطهری استT آغاز شده و تا ابتدای تیرماه ادامه دارد.

ثبت نام طرح بینش مطهر در خراسان شمالی آغاز شد ، تربیت 400 اندیشه جو در 3 سال

اصغر صابریان، دبیر پنجمین دوره طرح بینش مطهر در خراسان شمالی در مصاحبه با خبرنگار وبلاگ آوای چکاوک، گفت: ثبت نام طرح بینش مطهر که یک طرح مطالعاتی، تربیت مربی و مدرس کشوری مبتنی بر نظام فکری و آثار شهید مطهری است آغاز شده و تا ابتدای تیرماه ادامه دارد.

صابریان ادامه داد: کلاس های بینش مطهر نیز از دهم تیرماه آغاز می شود و در 11 مرحله ادامه دارد و در سرانجام دوره گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

دبیر پنجمین دوره طرح بینش مطهر در خراسان شمالی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب و تاکید مجدد ایشان به مبانی شهید مطهری گفت: بینش مطهر به عنوان تنها موسسه تخصصی استان در حوزه مبانی فکری شهید مطهری فعالیت می کند.

وی افزود: حدود 400 اندیشه جو در خراسان شمالی که اغلب از دانشجویان بودند طی 3 سال اخیر به این مجموعه جذب شده و 53 نفر به عنوان مربی مدرک گرفته اند.

صابریان در خاتمه بیان نمود: اندیشه جویانی که پیروز به کسب مدرک مربی گری می شوند، به مدارس راهیان کوثر و مراکز علمی استان بر اساس تفاهم نامه کشوری معرفی و به کارگیری می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام طرح بینش مطهر در خراسان شمالی آغاز شد ، تربیت 400 اندیشه جو در 3 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام طرح بینش مطهر در خراسان شمالی آغاز شد ، تربیت 400 اندیشه جو در 3 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید