جعفری: درباره بازنشستگی تابع ضوابط و قانون هستم

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی درباره ابلاغ وزارت ورزش و جوانان مبنی بر بازنشستگی وی گفت: تابع ضوابط و قانون هستم و هر چه بگویند انجام می دهم.

جعفری: درباره بازنشستگی تابع ضوابط و قانون هستم

غلامرضا جعفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آوای چکاوک گفت: پیش از اینکه پست دنیای بگیرم به رئیس فدراسیون دنیای پیشنهاد داده بودم که در زمان شیوع ویروس کرونا هر کشوری می تواند با توجه به ظرفیت های خود خانواده ها را برای شرکت در مسابقات بومی و محلی از طریق فضای مجازی دعوت کند. ما در قالب برنامه ها و سیاست های مان به دنبال تحقق این هدف هستیم و ظرفیت برای برگزاری دوره های آموزشی بین المللی مهیا است.

وی افزود: خیلی از بازی های ما با کشورهای دیگر مشترک است و نمی توانیم بگوییم به اقلیم خاصی مربوط است، پس پیگیر نظام مند و بین المللی کردن بازی های بومی محلی هستیم. از طرفی دغدغه اصلی من بازار کار علاقه مندان و حوزه ورزش های سنتی و بومی محلی است که به عزم ملی نیاز دارد و شاید در آینده ای نزدیک مثل سایر رشته های ورزشی به عنوان رشته کلاسیک به دنیا معرفی کنیم.

رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی به برگزاری مسابقات این رشته ورزشی به صورت مجازی اشاره کرد و گفت: ما جزو فدراسیون هایی هستیم که برای برگزاری مسابقات از طریق فضای مجازی ابتکار به خرج دادیم. برای تحقق این هدف قبل از سال جدید فراخوانی زدیم تا خانواده ها در شرایط قرنطینه و کنار هم بتوانند از مواهب آموزشی و تربیتی بازی ها قرار گیرند و با هم در مسابقات شرکت کنند.

وی همچنین با تاکید بر مشارکت همه اعضای خانواده ها برای شرکت در مسابقات گفت: این امکان برای همه از جمله افراد کم توان ذهنی و کسانی که دچار محدودیت های جسمانی هستند فراهم شده و می توانند در کنار سایر اعضای خانواده ورزش کرده و مسابقه دهند. استان های کشور هم که قومیت های مختلفی را در خود جای داده اند ابتکار به خرج داده و برای برگزاری مسابقات برنامه ریزی کردند. دغدغه اصلی من بازار کار برای علاقمندان ورزش های سنتی و بومی محلی است.

جعفری یادآور شد: در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون هم برای بازنگری در برنامه های عملیاتی خود صحبت کردیم که یکی از اولویت های ویژه ما برگزاری مسابقات آنلاین از طریق ظرفیت ها و فناوری روز است و از همه مهمتر اینکه محدودیتی ندارد.

وی همچنین درباره ابلاغ وزارت ورزش و جوانان مبنی بر بازنشستگی وی و سرانجام همکاری اش تا 31 اردیبهشت ماه در این فدراسیون گفت: تابع ضوابط و قانون هستم و هر چه بگویند انجام می دهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جعفری: درباره بازنشستگی تابع ضوابط و قانون هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفری: درباره بازنشستگی تابع ضوابط و قانون هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید