حزب الله لبنان؛ الگوی گروههای مقاومت عراق علیه اشغالگران

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، المعلومه در گزارشی با اشاره به ضرورت توجه به مقاومت در برابر اشغالگران آمریکایی به حزب الله لبنان به عنوان الگویی خوب در این زمینه اشاره کرده و آورده است: گروه های مقاومت عراقی برای ایستادن در مقابل اشغالگران، باید مقاومت سیاسی و اجتماعی را در پیش بگیرند. حزب الله لبنان الگوی خوبی برای این نوع مقاومت است

حزب الله لبنان؛ الگوی گروههای مقاومت عراق علیه اشغالگران

این رسانه عراقی می نویسد: حزب الله لبنان درس روشنی با فن مقاومت داد که با استفاده از این شیوه، طرفی که مقاومت می کند می تواند که طرف دیگر را از بین ببرد و برای مردم خود پیروزی به ارمغان بیاورد.

المعلومه آورده است: در حال حاضر پس از سالها مقاومت ضد اشغالگران آمریکایی، ما در آستانه مرحله خطرناکی قرار داریم به طوری که اشغالگران پیروز به درگیر کردن گروههای مقاومت در جنگ علیه داعش و گروههایی سیاسی به کشمکش های سیاسی کرده است. در برهه کنونی به مقاومت در همه زمینه ها نیاز داریم.

در ادامه این گزارش آمده است: مقاومت نظامی سخت که چماقی علیه اشغالگران و کاردی بر گردن آنها باشد و به عنوان اهرم فشاری مورد توجه قرار گیرد که در صورت ضرورت ضربه مهلک و دردناکی به اشغالگران وارد کند تا از قدرت پنهان مقاومت عراق آگاه شوند. نوعی دیگر از مقاومت که می توان پیروزی به ارمغان بیاورد رویکرد سیاسی محکم است که از گفتگو پیروزمند خارج شویم و دیگری مقاومت در برابر تفکر فاسد منحرف است که قصد دارد مردم عراق را به سوی ایدئولوژی مغایر با جامعه عراق و دین اسلام سوق دهند مانند همجنسگرایی و برابری زن و مرد و موضوعات دیگر.

این رسانه عراقی می نویسد: از انواع دیگر از مقاومت، مقاومت اجتماعی و نیز مقاومت فرهنگی است. برای غلبه بر دشمن باید گروههای مقاومت عراق در این راستا حرکت کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حزب الله لبنان؛ الگوی گروههای مقاومت عراق علیه اشغالگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب الله لبنان؛ الگوی گروههای مقاومت عراق علیه اشغالگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید