سیدجلال باید الگو باشد، بازیکنان بی حاشیه حق شان را می خواهند

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، حمید مطهری در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به عملکرد این تیم در کسب پیروزی سه بر یک مقابل پیکان تهران و بازی پیش روی سرخپوشان پایتخت مقابل شاهین شهرداری بوشهر، در مورد شرایط بازیکنان این تیم نظیر وحید امیری ، علیرضا بیرانوند و مهدی عبدی صحبت کرد. دستیار یحیی گل محمدی در پرسپولیس با صحبت از انگیزه بالای سیدجلال حسینی از او به عنوان یک الگوی ممتاز برای فوتبالیست های ایرانی یاد کرد.

سیدجلال باید الگو باشد، بازیکنان بی حاشیه حق شان را می خواهند

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

مطهری با اشاره به این موارد در مورد حاشیه های اخیر بوجودآمده پیرامون بازیکنان این تیم نیز صحبت کرد که در پی می خوانید:

بعد از چهارماه خیلی خوب بودیم

مربی پرسپولیس درباره عملکرد این تیم مقابل پیکان تهران گفت: وقتی یک تیم چهار ماه بازی رسمی انجام نمی دهد قطعا دچار افت می گردد. پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نبود. شرایط کاملا متفاوتی را برای بازی با پیکان تجربه کردیم اما با زحماتی که در هفته های اخیر کشیده بودیم توانستیم نتیحه خیلی خوبی را با برد سه بر یک مقابل پیکان کسب کنیم. با توجه به این چهار ماه تعطیلی به بازیکنان تیم نمره خیلی خوب باید داد.

از لحاظ فوتبالی بهتر می شویم

مطهری راجع به بازی شنبه هفته آینده پرسپولیس با شاهین شهرداری بوشهر گفت: هر بازی حکم یک فینال را دارد. حریفان پرسپولیس شرایط خاص خودشان را دارند و ما خیلی خوب می دانیم برای دریافت امتیاز وارد زمین می شوند. از هیچ کوششی دست بر نمی داریم و برای بردن شاهین به میدان می رویم آنها تیم یکدست و منظمی هستند که اگر حواس مان را جمع نکنیم می توانند ایجاد خطر نمایند.

مصدومیت امیری به خاطر استارت های انفجاری است

وی راجع به آسیب دیدگی وحید امیری نیز صحبت کرد و گفت: او بازیکن سرعتی است. استارت های انفجاری می زند و این موضوع باعث می گردد چنین بازیکنانی با آسیب دیدگی های اینچنین روبرو شوند. امیری هم مثل تمام بازیکنان سرعتی جهان با این مشکل روبرو شد. او جزو آماده ترین بازیکنان ما است که متاسفانه نمی تواند چند بازی حضور داشته باشد. امیدوارم او و محمد انصاری خیلی زود به جمع بازیکنان اضافه شوند.

ذخیره طلایی باید خودش را قوی کند

مطهری درباره عملکرد مهدی عبدی که به عنوان بازیکن تعویض وارد زمین شد و توانست نمایش درخشانی با دو گل زده مقابل پیکان داشته باشد تاکید نمود: همواره سعی می کنیم کار تیمی و گروهی را در تمرینات مرور کنیم. تمام بازیکنان نیز برایمان ارزشمند هستند و سعی می کنیم بیشترین کارایی را از آنها داشته باشیم. عبدی در ابتدای یک جهت سخت است که باید حواسش را جمع کند.

وی توضیح داد: عبدی باید خودش را از لحاظ تاکتیکی قویتر کند. قبلا هم گفته ام نباید غرق دو گلی که زده است گردد. این تازه ابتدای گلزنی هایش است و قطعا می تواند با ادامه جهت پیشرفت خود به بازیکن محکم تری تبدیل گردد. او به عنوان بازیکن دخیره آمد و خیلی هم خوب درخشید اما احتیاج به تقویت دارد.

سیدجلال باید الگوی ممتاز جوانان گردد

مطهری با اشاره به عملکرد قابل قبول تمام بازیکنان این تیم در طول تمرینات توضیح داد: وقتی در دقیقه 90 می بینید که سید جلال حسینی با آن همه تجربه به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین می گردد و آماده هر کمکی به تیمش است باید هم مورد ستایش قرار بگیرد. او یک رهبر و کاپیتان واقعی است. همواره به مجموعه نگاه می نماید نه منافع شخصی اش. وقتی هم وارد زمین شد یک دفع توپ مناسب در همان چند دقیقه داشت. باید الگوی ممتازی برای فوتبالیست ها باشد که چنین جدی و محکم حاضر است در هر شرایطی کارش را دنبال کند.

در جریان جزئیات قرارداد بیرانوند نیستم

مربی پرسپولیس راجع به جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس نیز صحبت کرد و گفت: در جریان جزئیات قراردادی که او با باشگاه فصل آینده اش انتورپ امضا نموده نیستم. بیرانوند گلر بزرگی برای پرسپولیس و تیم ملی است. قطعا همه تیم ها آرزو می نمایند چنین دروازه بانی داشته باشند. او نیز مثل یک فوتبالیست حرفه ای برخورد می نماید و تمام کوشش خود را برای صندلی فردی و تیمی اش دنبال می نماید. من مطمئن هستم بیرانوند در فوتبال اروپا هم می تواند با تکیه بر پشتکار و توانی که دارد پیروز ظاهر گردد.

بازیکنان بی حاشیه پرسپولیس، حق خودشان را می خواهند

مطهری درباره اعتراضی که اخیرا بعضی بازیکنان پرسپولیس نسبت به عدم دریافت مطالبات خود داشته اند تاکید نمود: مسائل اقتصادی برای تمام باشگاه ها وجود دارد. به هر حال اگر بازیکنان و مربیان به این موضوع گلایه می نمایند حق شان را می خواهند اما شما می بینید که این مسائل، هیچ تاثیری در عملکرد آنها نداشته است و آنها هر روز برای بردن کوشش می نمایند. هرگز ندیده ام در طول تمرین حتی برای یک ثانیه به این مسائل توجه نمایند که این نشان می دهد بازیکنان بزرگی داریم.

همه را می خواهیم؛ بازیکن جدید هم معرفی ننموده ایم

وی راجع به لیست بازیکنان فصل آینده پرسپولیس نیز گفت: چند روزی است شایعاتی درباره لیست خرید وجود دارد که باید بگویم هیچ شخصی را در لیست خرید برای فصل آینده قرار نداده ایم. هدفمان صرفا تمرکز روی ادامه بازی ها در فصل جاری است. حرفه ای نیست که درباره شایعات صحبت های زیادی گردد. همه بازیکنان فعلی را برای فصل آینده می خواهیم اما این موضوع به قرارداد آنها با باشگاه نیز بستگی دارد.

برد مقابل پیکان تقدیم به طرفداران

مطهری در سرانجام گفت: دوست داشتم برد مقابل پیکان را تقدیم طرفدارانی کنم که در استادیوم نبودند اما می دانم قلب هایشان با پرسپولیس است. آنها همواره به ما لطف دارند و انرژی مثبتشان همراه تیم است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سیدجلال باید الگو باشد، بازیکنان بی حاشیه حق شان را می خواهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال باید الگو باشد، بازیکنان بی حاشیه حق شان را می خواهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید