قائم مقام نساجی: فکری هنوز سرمربی ماست، استقلال نمی خواهد برای او هزینه کند؟

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، قائم مقام باشگاه نساجی قائمشهر می گوید فکری هنوز سرمربی نساجی است و دذرصورتی که بخواهد باشگاه دیگری را انتخاب کند، باید 5 برابر مبلغ قراردادش را بدهد.

قائم مقام نساجی: فکری هنوز سرمربی ماست، استقلال نمی خواهد برای او هزینه کند؟

به گزارش ایسنا، ایزد سیف الله پور در حاشیه ملاقات محبت آمیز نساجی و ذوب آهن در پاسخ به سوالی درباره تکلیف محمود فکری سرمربی مستعفی این تیم اظهار کرد: ما امروز هم منتظر فکری بودیم که بیاید. او دیروز استعفا کرد اما باشگاه موافقت نکرد و منتظریم او بیاید ولی چون هنوز نیامده و این که به باشگاه ذوب آهن قول داده بودیم بازی محبت آمیز انجام دهیم، مجبور شدیم در غیاب او به کارمان ادامه دهیم.

او ادامه داد: فکری هنوز سرمربی نساجی است. ما بخش خصوصی هستیم و در قراردادی که با ایشان بسته شده بود، عنوان شد درصورتی که بخواهد باشگاه دیگری را انتخاب کند، باید پنج برابر مبلغ قراردادش را بدهد. به هر حال او محمود فکری است و کاپیتان استقلال بوده و گزینه خوبی برای سرمربی استقلال است. سوالم از باشگاه استقلال این است که آیا نمی خواهند برای محمود فکری با این همه سوابق و موفقیت هزینه ای پرداخت نمایند؟

قائم مقام نساجی افزود: اگر فکری نبود و یک مربی خارجی بود، حاضر بودند میلیاردها تومن هزینه نمایند ولی برای محمود فکری که از فوتبالیست های اصیل استقلال است هزینه نمی نمایند. البته بحث این چهار، پنج میلیارد نیست. باشگاه ابتدا تمایل ندارد که مربی خوبش را از دست بدهد. محمود فکری در باشگاه نساجی بسیار خوب عمل کرد. تیم مان از ابتدای فصل به طور کلی متلاشی شد و می دانید که کمتر از 20 روز به آغاز مسابقات مانده است. ما تمایلی نداریم که او را از دست بدهیم.

او با بیان این که شنیدیم که او فسخ یک طرفه انجام داده است، گفت: اگر سازمان لیگ به ما اعلام کند که فکری یک طرفه فسخ نموده است، باشگاه و هیات مدیره تشکیل جلسه می دهند و برای فردا مطمئن باشید که مربی خودمان را انتخاب خواهیم کرد.

منبع: عصر ایران

به "قائم مقام نساجی: فکری هنوز سرمربی ماست، استقلال نمی خواهد برای او هزینه کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائم مقام نساجی: فکری هنوز سرمربی ماست، استقلال نمی خواهد برای او هزینه کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید