بانک توسعه تعاون زمینه های مناسبی برای فعالیت توسعه ای در استان مازندران مهیا کرده است

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون به وجود زمینه های مناسب فعالیت توسعه ای در استان مازندران اشاره کرد.

بانک توسعه تعاون زمینه های مناسبی برای فعالیت توسعه ای در استان مازندران مهیا کرده است

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آوای چکاوک به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ ایرج شیخ زاده معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان مازندران گفت: استان مازندران ازجمله استان های شاخص و دارای قابلیت بانک در سطح کشور است که بانک توسعه تعاون به رغم وجود شبکه شعب بانکی، با اهداف و مأموریت توسعه ای در استان حضور دارد.

وی اظهار داشت: 4 درصد پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون در نیمه اول امسال در استان مازندران صورت پذیرفته است، ضمن آنکه 3.2 درصد منابع سپرده ای بانک در این استان تجهیز شده است.

شیخ زاده در ادامه با اشاره به این که برنامه جذب منابع استان در دوره مورد ارزیابی به نحو مناسبی محقق شده است اضافه نمود: برنامه های جامعی برای بهبود شاخص هایی از قبیل درآمد مشاع، درآمد غیر مشاع و مدیریت مطالبات به استان ارائه شده است که با تدابیر مجموعه مدیریتی استان، راهبردهای مناسبی در این زمینه اتخاذ شده و نتایجی درخور در آینده نزدیک قابل دست یابی است.

وی همچنین با اشاره به بستر مناسب فعالیت های اقتصادی در استان، زمینه صدور ضمانت نامه در مازندران را در سطح بالا عنوان کرد و اضافه نمود: همکاران شعب در راستا معرفی خدمات ضمانت نامه ای بانک و ارائه این خدمت تخصصی قرارگرفته اند و با اقدامات صورت پذیرفته، پیمانکاران و واحدهای تعاونی و تولیدی در این زمینه خدمات مناسبی از بانک دریافت خواهند نمود.

وی با اشاره به این که فعالیت بانکداری توسعه ای مشتمل بر اعطای تسهیلات اشتغال آفرین و یاری به توسعه اقتصادی مناطق و جامعه هدف ضمناً رعایت انضباط اقتصادی می باشد اضافه نمود: واحدهای استانی و شعب همیشه در راستا صحیح کارآمدی و بهره وری راهنمایی می شوند و برنامه جامع مدیریت هزینه های عملیاتی و غیرعملیاتی و هزینه های مستقیم و غیرمستقیم برای همه شعب معین شده و عملیات بانکی در این چارچوب انجام می گردد.

امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی و عملکرد در این جلسه گفت: استان مازندران از 22 شعبه به عنوان واحدهای عملیاتی برخوردار است و همه این واحدها نقش مهمی در تحقق برنامه استان بر عهده دارند، ازاین رو اتخاذ راهبردهای اثربخش و رصد عملیات شعب در دستور کار استان قرارگرفته است.

رئوف احمدی مدیر شعب استان مازندران ضمن تبیین عملکرد گذشته و کنونی استان گفت: انجام صحیح عملیات اقتصادی و بانکی مطابق چارچوب ها و ضوابط و ارتقای شاخص های کارآمدی شعب مدنظر همکاران استان بوده است و ارزیابی عملکرد شعب و ارائه راهکارها برای برطرف کمبودها با همفکری به صورت منظم و دوره ای صورت می پذیرد.

در این جلسه معاون اعتباری و حقوقی استان و روسای شعب مرکزی ساری، نوشهر، چالوس، قائمشهر و بهشهر نیز مطالبی در مورد عملکرد کنونی و برنامه های آینده ارائه دادند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "بانک توسعه تعاون زمینه های مناسبی برای فعالیت توسعه ای در استان مازندران مهیا کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک توسعه تعاون زمینه های مناسبی برای فعالیت توسعه ای در استان مازندران مهیا کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید