خبرنگاران مطالبات جوانان هرمزگان در ستاد ساماندهی امور جوانان پیگیری شود

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، بندرعباس- خبرنگاران- دغدغه های مادی و مطالبات معنوی جوانان هرمزگان با اولویت بندی درستاد ساماندهی امور جوانان پیگیری و نیازمندی های آنها با نگاه و رویکرد جوانان جستجو شود.

خبرنگاران مطالبات جوانان هرمزگان در ستاد ساماندهی امور جوانان پیگیری شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان، رفع مسائل جوانان را نیازمند برنامه ریزی بر مبنای کار پژوهشی و علمی دانست و گفت: اشتغال، مسکن، ازدواج و بهداشت درمان چهار دغدغه مهم جوانان هرمزگانی است که رفع آنها نیازمند برنامه جامع و مشارکت تمامی نهادهای متولی و کارگروه های اقتصادی و اجتماعی استان است.

سعید ناجی روز پنجشنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان هرمزگان، اضافه کرد: یکی از اهداف اصلی این ستاد برنامه ریزی جامع برای شناسایی و حل مسایل و مسائل جوانان است.

وی یادآور شد: جمع آوری چهار دغدغه مهم جوانان استان از سوی این ستاد به صورت میدانی، آغاز خوب و قابل تقدیر برای اقدامات آینده است که می تواند به کار پروهشی و علمی خوبی تبدیل شود.

ناجی ادامه داد: فرایند احصا مسائل جوانان باید ادامه داشته باشد و علاوه بر مسایل اساسی و شاخص های مادی باید مسائل معنوی و مطالبات آنها در ابعاد فرهنگی و اجتماعی نیز مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان توصیه کرد: ستاد ساماندهی امور جوانان استان باید مسایل و مسائل این قشر را در دیگر ستادها و شوراها اقتصادی و اجتماعی پیگیری کند.

وی همچنین خواستار پیگیری مسکن جوانان در شورای مسکن استان و مسائل بیکاری این قشر در شورای اشتغال شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مطالبات جوانان هرمزگان در ستاد ساماندهی امور جوانان پیگیری شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مطالبات جوانان هرمزگان در ستاد ساماندهی امور جوانان پیگیری شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید