مشکل جدید پرسپولیس با گل محمدی

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، پرسپولیس بعد از اینکه فصل گذشته در بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال نتوانست فزونی 2 بر یک خود را حفظ کند و با گلی که در وقت های تلف شده نیمه دوم خورد، بازی مساوی شد و در نهایت در ضربات پنالتی به رقیب سنتی خود باخت تا وداعی تلخ با جام حذفی داشته باشد، در 4 بازی دیگر این فصل هم با وجود جلو بودن از حریفان در نهایت نتوانست با فزونی زمین را ترک کند. 4 بازی ای که یکی از آن ها قهرمانی آسیا را از سرخپوشان پایتخت گرفت.

مشکل جدید پرسپولیس با گل محمدی

از دست رفتن قهرمانی آسیا

شاگردان یحیی گل محمدی پیروز شدند به فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 برسند. آن ها در بازی پایانی باید به مصاف اولسان هیوندای کره جنوبی می رفتند. پرسپولیسی ها در بازی فینال با حرکت زیبای مهدی عبدی و با یک شوت فنی به گل اول بازی رسیدند. آن ها در حالی که از حریف پیش افتاده بودند، نتوانستند رجحان خود را حفظ نمایند و در نهایت بازی را با نتیجه 2 بر یک واگذار کردند تا قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا از دستشان برود.

تساوی در دقیقه 90

پرسپولیسی ها بعد از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا در دومین بازی خود در لیگ برتر به مصاف ذوب آهن در استادیوم آزادی رفتند. سرخپوشان پایتخت با تک گل امید عالیشاه از حریف پیش بودند که در دقیقه 90 بازی میلاد جهانی مانع از رجحان آن ها شد و با گلی که به ثمر رساند، بازی به تساوی یک بر یک انجامید. جدال با ذوب آهن اولین بازی شاگردان گل محمدی در لیگ بیستم بود که نتوانستند بازی برده را حفظ نمایند و در نهایت به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

باز هم دربی باز هم ناکامی در حفظ رجحان

سرخپوشان پایتخت بعد از شکست مقابل استقلال در نیمه نهایی جام حذفی، در جدال با رقیب سنتی در لیگ برتر باز هم از آن ها 2 بر یک پیش بودند، اما در ثانیه های پایانی نتوانستند رجحان خود را حفظ نمایند. پرسپولیسی ها بعد از اینکه در نیمه اول یک گل از حریف خورده بودند، در نیمه دوم مانند نیمه نهایی جام حذفی به بازی برگشتند و دوبار به حریف گل زدند. همه چیز آماده بود تا یحیی گل محمدی اولین برد خود به عنوان سرمربی در دربی را تجربه کند که مهدی قایدی در ثانیه ها پایانی بازی گل تساوی را به پرسپولیس زد و باز هم شاگردان یحیی در حفظ رجحان ناکام شدند.

وقتی پرسپولیس برد را با باخت عوض کرد

شاگردان یحیی گل محمدی در آخرین بازی خود در لیگ به مصاف آلومینیوم اراک رفتند. پرسپولیسی ها با تک گل کمال کامیابی نیا از حریف پیش بودند که با دو ضربه سر از میزبان خود عقب افتادند. سرخپوشان پایتخت که بازی برده را با باخت عوض نموده بودند، در نیمه دوم نتوانستند گلی بزنند تا با کامبک آلومینیومی ها اولین باخت فصل را تجربه نمایند.

پرسپولیسی ها این فصل 7 امتیاز را درحالی از دست داده اند که از حریف پیش بوده اند. شاگردان یحیی گل محمدی اگر این 7 امتیاز را از دست نداده بودند، با دو بازی کمتر نسبت به استقلال صدرنشین و سپاهان، هم امتیاز با این دو تیم در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفته بودند.

منبع: فرارو

به "مشکل جدید پرسپولیس با گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل جدید پرسپولیس با گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید