ترامپ: شرورترین سگ ها منتظر معترضان بودند

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، رئیس جمهور آمریکا در یک سلسله پیام توئیتری به تشریح حوادث روز گذشته در برابر کاخ سفید پرداخت و نوشت که شرورترین سگ ها و شوم ترین سلاح ها در انتظار معترضانی بود که به حصار کاخ سفید نزدیک می شدند.

ترامپ: شرورترین سگ ها منتظر معترضان بودند

به گزارش وبلاگ آوای چکاوک، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در پیام هایی در توئیتر به تظاهرات روز جمعه معترضان در برابر کاخ سفید اشاره کرد.وی در این پیام توئیتری با اشاره به حضور ماموران سرویس مخفی در میان تظاهرات کنندگان نوشت که بیشتر از این نمی توانسته احساس امنیت کند.

ترامپ در توصیف ماموران سرویس مخفی آمریکا که در مقابل کاخ سفید حضور داشتند نوشت: آنها نه تنها کاملا حرفه ای بوده بلکه خیلی هم آرام بودند. من داخل (کاخ سفید) بودم و هرگونه تحرکی را مشاهده می کردم و نمی توانستم بیشتر از این احساس امنیت کنم.آنها (ماموران مخفی) به معترضان اجازه می دادند هر اندازه که می خواستند جیغ و فریاد بکشند اما هر زمان که یکی از آنها تندروی می کرد آنها (ماموران مخفی) سریع و قاطع اقدام می کردند در حالی که آنها (معترضان) نمی دانستند که چه کسی به آنها ضربه زده است. خط مقدم به صورت جادویی با ماموران جدید جایگزین می شد.

وی اضافه کرد: ازدحام بزرگ به صورت حرفه ای سازماندهی شد اما هیچ کسی نزدیک حصار (کاخ سفید) نشد و اگر کسی این کار را انجام می داد با شرورترین سگ ها و شوم ترین سلاح هایی که تا کنون دیده ام از آنها استقبال می شد.

ترامپ در ادامه روایت خود از اعتراضات روز گذشته در برابر کاخ سفید نوشت: ماموران سرویس مخفی زیادی فقط منتظر اقدام بودند. ما جوان ترین ها را در خط مقدم قرار دادیم. همانطور که شما شب گذشته دیدید، آنها بسیار آرام و بسیار حرفه ای بودند. هرگز اجازه ندادند از کنترل خارج شود.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ: شرورترین سگ ها منتظر معترضان بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: شرورترین سگ ها منتظر معترضان بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید